Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Wypożyczalnia osuszaczy Kraków

Jak szybko osuszyć mokre ściany, podłogi, wylewki oraz parkiet?

Jeśli kiedykolwiek zostałeś zalany przez sąsiada lub pękła ci rura w pionie, doskonale zdajesz sobie sprawę, z czym to się wiąże. Przede wszystkim szkody w mieszkaniu, czyli mokre ściany i wszechobecny nieprzyjemny zapach wilgoci.

 

W takiej sytuacji najlepiej zastosować osuszacz powietrza. W zależności od rodzaju osuszacza można zebrać od 20 do nawet 50litrów wody na dobę przy optymalnych warunkach. My w swojej ofercie posiadamy osuszacze firmy Master.

Dzięki wykorzystaniu osuszacza można szybko osuszyć ścianę aby uniknąć grzybów i pleśni w pokoju. Pomieszczenie może być szybciej wyremontowane, bez obawy o nowe zacieki wynikające ze starej awarii zaworu.

Osuszacze powietrza sprawdzają się także w przypadku zawilgoconych lub zalanych piwnic, garaży czy domów, które ucierpiały wskutek powodzi.

Osuszacz powietrza MASTER DH 752 – 46l/24h
Przeznaczenie:
- Piwnica, garaż
- Prace remontowe, malarskie
- Po zalaniu budynku, piwnicy

50zł/doba
Powyżej 5dni 40zł/doba
Kaucja-1000zł


Osuszacz powietrza MASTER DH 732 – 30l/24h

Przenośne urządzenia do stosowania w różnego typu pomieszczeniach. Korzystanie z tego rodzaju osuszaczy kondensacyjnych bardzo przyśpiesza wiele prac wykończeniowych i remontowych.

50zł/doba
Powyżej 5dni 40zł/doba
Kaucja 1000zł

Wentylator przenośny DF 20 P

Wentylatory mobilny zapewnia właściwą cyrkulację powietrza w pomieszczeniach. Stosowane są często wspomagająco do urządzeń grzewczych umożliwiając równomierne rozprowadzenie ciepłego lub chłodnego powietrza.

10zł/doba
W zestawie z osuszaczem

Nagrzewnica elektryczna B 3.3 kw

W celu zwiększenia i poprawy efektywności suszenia zaleca się stosowanie nagrzewnic elektrycznych wraz z osuszaczami powietrza.

10zł/doba
W zestawie z osuszaczem

Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są cenami netto.

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: