Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Wypożyczalnia mierników wilgotności powietrza Kraków

Wilgotnościomierze

Zbadanie stanu podłoża to najważniejsza czynność przed przystąpieniem do montażu parkietu. Niezbędne jest również zbadanie warunków klimatycznych w pomieszczeniach, wilgotności parkietu oraz wilgotności podkładu. Do przeprowadzenia pomiarów służą różnego rodzaju urządzenia pomiarowe.

Elektroniczny przyrząd do pomiaru wilgotności drewna - Igłowy, szybki miernik wilgotności drewna, przeznaczony do pomiaru drewna a także do pomiaru różnych rodzajów twardego i miękkiego drewna. Jest to wygodne w użyciu urządzenie.

30zł/h
Kaucja-300zł


Elektroniczny miernik Hydromette CompactB - przeznaczony jest do bezinwazyjnych pomiarów materiałów budowlanych. Używany jest do wstępnych badań wilgotności podłoży przed zastosowaniem dokładnych pomiarów metodą karbidową.

30zł/h
Kaucja-300zł


Tester wilgotności Hydromat CM-B - przeznaczony jest do oceny wilgotności materiałów konstrukcyjnych w budynkach. Dzięki szybkiej ocenie stanu wilgotności może być podjęta natychmiastowa decyzja o gotowości ścian lub podłoża do wykonywania kolejnych prac (układanie podłóg, malowanie itp.).

Cena za pomiar ustalana telefonicznie – Tester nie jest na wynajem

Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są cenami netto.

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: