Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Wypożyczalnia cykliniarek

Oferujemy wynajem wysokiej jakości bezpyłowych maszyn parkieciarskich.

W swojej ofercie posiadamy również osuszacze powietrza oraz różnego rodzaju mierniki wilgotności.

Jeżeli planujesz samodzielnie wycyklinować i polakierować swój Parkiet, nasze maszyny pozwolą Ci na precyzyjne i czyste wykonanie pracy dzięki czemu stanie się ona lekka, łatwa i przyjemna. Oprócz wypożyczalni posiadamy niezbędne materiały eksploatacyjne oraz materiały do wykończenia podłóg drewnianych.

 Zawsze zadzwoń przed przyjazdem!!!    

TEL. 534 066 119      

 

 

 

ABY WYPOŻYCZYĆ POTRZEBNY SPRZĘT:

1. Należy upewnić się czy niezbędne urządzenie jest dostępne. Po potwierdzeniu proszę umówić się na Instruktaż i podpisanie Umowy.

2. Proszę wstępnie określić czas użytkowania sprzętu.  Standardowy Okres Wynajmu to 1 doba.

3. Należy przygotować do wglądu dwa dokumenty ze zdjęciem  np. dowód osobisty i prawo jazdy.

4. Proszę przygotować kaucję zwrotną za każde wynajęte urządzenie.

5. Proszę przygotować środki na zakup materiałów ściernych, szpachli i lakierów niezbędnych do wykonania zaplanowanej pracy.

6. Należy zaakceptować i podpisać  UMOWĘ WYNAJMU.

7. Przedłużenie Okresu Wynajmu Urządzenia należy zawsze uzgodnić z Wypożyczalnią.

 

Cykliniarka Kunzle Tasin Taurus – sprzęt z najwyższej półki przeznaczony do cyklinowania każdego gatunku drewna, gwarantuje idealne wyszlifowanie podłogi bez smug i wybrzuszeń.

120zł/doba
Kaucja-1200zł


Cykliniarka Kunzle Tasin Scorpion – Kompaktowa, poręczna szlifierka do parkietów wykonana w konwencjonalnej lub nowoczesnej technice szlifowania z wałkiem odśrodkowym. Niezwykle przyjazna i bezpieczna w obsłudze.

100zł/doba
Kaucja-500zł


Szlifierka Kątowa Kunzle Tasin Nova – idealna szlifierka przeznaczona boków oraz do miejsc trudno dostępnych takich jak schody, kanty i krawędzie.

60zł/doba
Kaucja-300zł


Szlifierka Kątowa Kunzle Tasin Pegasus – idealna szlifierka przeznaczona boków oraz do miejsc trudno dostępnych takich jak schody, kanty i krawędzie. Idealnie nadaje się na duże powierzchnie oraz parkiety w gorszym stanie.

60zł/doba
Kaucja-300zł


Polerka Numatic + układ odsysania – Idealnie niweluje wszelkie niedociągnięcia po maszynie. Polerka do matowienia międzywarstwowego lakierów, siatkami lub krążkami ściernymi.

80zł/doba
Kaucja-300zł


Szlifierka Rotex RO 150 – Służy do zeszlifowywania starych farb i lakierów. Idealnie wygładza powierzchnię

80zł/doba
Kaucja-300zł


Odkurzacz mobilny CTL 26 – Idealny między innymi do odsysania pyłów z elektro narzędzi dzięki automatyce włączania / wyłączania.

80zł/doba
Kaucja-500zł

Uciosarka Przesuwna FESTOOL KAPEX KS 120 – doskonałe efekty cięcia, ustawienie specjalne pozwala na wykonywanie uciosów listew o wysokości do 120 mm oraz profili wieńcowych szerokości do 168 mm „w oryginalnej pozycji montażu”

100zł/doba
Kaucja-800zł


Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są cenami netto.

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: