Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Chemia Parkietowa

Szanowni Państwo,

Z pełną odpowiedzialnością chcemy przedstawić produkty włoskiej firmy VERMEISTER oraz TOVER

 

logo_vermeister-600

Niewątpliwym atutem tej firmy jest to, iż działa ona na rynku od 1975r. W ciągu prawie 40 lat stała się jednym  z najbardziej znanych i cenionych producentów chemii parkietowej na świecie. Finalny odbiorca docenił solidność, długowieczność oraz walory estetyczne. Profesjonaliści docenili łatwość aplikacji oraz brak substancji szkodliwych.

 
 

logo-tover

Firma Tover dzięki wieloletniemu doświadczeniu stała się jednym z głównych producentów rozwiązań w zakresie wykończeń parkietów. Tover wyróżnia się doskonałością proponowanych produktów i szeroką gamą profesjonalnych formuł, opracowanych po to, aby sprostać wszelkim wymogom i spełnić oczekiwania w zakresie układania i wykończenia parkietów.
Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych niezwiązanych z branżą parkieciarską jak również profesjonalistów dla których przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i szkolenia.

 
 

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: