Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Środki pielęgnacyjne

Merlino

merlino

Zestaw pielęgnacyjny do parkietu w komplecie z niezbędnymi środkami czyszczącymi oraz ścierkami antystatycznymi.

Mop
prostokątny, teleskopowy

Czyszczenie podłogi
Detergente Neutro 1l

Konserwacja podłogi
Idronet 1l

 

Deck Reset

deckreset

Wysoce efektywny preparat do suwania szarego nalotu powstałego w wyniku degradacji i usuwania ligniny z drewna użytkowanego na zewnątrz. Produkt przywraca pierwotny kolor i wygląd drewna. Stosowany razem z produktem Deck.Oil zabezpiecza przed postępowaniem rozkładu drewna. Zastosowanie m.in.: deski tarasowe, meble ogrodowe, ramy okienne (oraz wszystkie inne wyroby drewniane użytkowane na zewnątrz).

Metoda nanoszenia
pad, wałek, pędzel, natrysk

Średnie naniesienie na warstwę
50-80 g/m2

Opakowanie
1-5 l

Załączniki

Clean Oil

CLEANOIL

Silny detergent zaprojektowany specjalnie do intensywnego czyszczenia powierzchni olejowanych produktami z linii W.Oil. Usuwa stare powłoki pozostawione przez produkty konserwujące (woski, mydła itp.). Głęboko penetruje drewno, wgłębnie czyści nie niszcząc włókien drewna.

Metoda nanoszenia
szmatka

Średnie zużycie
0,03 l/1 litr wody

Opakowanie
1 l

 

Załącznik

Soap Oil

soapoil

Naturalny środek czyszczący do mycia i odświeżania powierzchni pokrytych produktem Fix Oil. Receptura oparta na prawdziwym mydle kokosowym. Czyści i odżywia drewno nadając jednolity i matowy wygląd. Nie stosować na powierzchnie lakierowane.

Metoda nanoszenia
szmatka

Średnie zużycie
0,05 l/1 litr wody

Opakowanie
1 l 

Załączniki

Life Oil

Life Oil

Olej konserwacyjny do stosowania na powierzchnie pokryte produktem Fix Oil. Zawiera naturalne oleje i woski, chroni drewno i jest przeznaczony do przywracania podłodze jej pierwotnego wyglądu.

Metoda nanoszenia
pad, wałek, pędzel, szmatka

Średnie naniesienie na warstwę
30-50 g/m2

Opakowanie
1 l

 

Załączniki

Idronet

idronet

Samo-polerujący, zapachowy środek czyszczący na bazie żywic syntetycznych, wosków naturalnych, wosków syntetycznych i esencji olejowych. Idronet usuwa zanieczyszczenia oraz przywraca pierwotny wygląd wykończonej powierzchni. Produkt może być stosowany do każdego rodzaju lakierowanej powierzchni, nie wykluczając powierzchni lakierowanych lakierami wodnymi.

Metoda nanoszenia
szmatka, pad

Niejonowe środki czynne
<5%

Opakowanie
1 l

 

Załączniki

Detergente Neutro

detergente

Skoncentrowany środek o silnym działaniu myjącym i niskim poziomie spienienia rekomendowany do czyszczenia różnorodnych powierzchni lakierowanych, marmuru, ceramiki i innych bez ryzyka zarysowywania.

Metoda nanoszenia
mop

Średnie zużycie
0,03l/ 2 litry wody

Opakowanie
1 l

 

 

Załącznik

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: