O nas

Kilka tysięcy zadowolonych klientów

Wieloletnie doświadczenie, tradycje przekazywane z ojca na syna oraz kompleksowość – te cechy najlepiej opisują naszą firmą. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które na rynku działa nieprzerwanie od 1980 roku. Swoim klientom oferujemy usługi w zakresie renowacji i montażu parkietów drewnianych. Zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości parkietów i chemii parkietowej. Od początku istnienia wykonaliśmy kilka tysięcy usług.

 

Zaufanie i precyzja

Codziennie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiemy, jak ważne jest ich zaufanie do naszych umiejętności i wiedzy. Dlatego wielką wagę przykładamy do precyzyjnej realizacji zleceń. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług.
Tak jak klienci ufają nam, tak my zaufaliśmy najlepszym międzynarodowym markom. Podczas pracy wykorzystujemy jedynie urządzenia renomowanej włoskiej firmy Kunzle&Tasin oraz niemieckiej Festool, a swoim klientom polecamy produkty do ochrony i konserwacji drewna Vermeister.

Dla klientów indywidualnych i firm

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami i instytucjami – szkołami, hotelami, spółdzielniami mieszkaniowymi itd. Realizujemy bardzo duże zlecenia, jak i te poniżej 20 m2. Z chęcią podejmujemy się też wykonywania nietypowych zadań, takich jak: przekładanie parkietu czy miejscowe naprawy.