Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Parkiety Kraków

Kilka tysięcy zadowolonych klientów

Wieloletnie doświadczenie, tradycje przekazywane z ojca na syna oraz kompleksowość – te cechy najlepiej opisują naszą firmą. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które na rynku działa nieprzerwanie od 1980 roku. Swoim klientom oferujemy usługi w zakresie renowacji i montażu parkietów drewnianych. Zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości parkietów i chemii parkietowej. Od początku istnienia wykonaliśmy kilka tysięcy usług.

Zaufanie i precyzja

Codziennie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiemy, jak ważne jest ich zaufanie do naszych umiejętności i wiedzy. Dlatego wielką wagę przykładamy do precyzyjnej realizacji zleceń. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług.

Tak jak klienci ufają nam, tak my zaufaliśmy najlepszym międzynarodowym markom. Podczas pracy wykorzystujemy jedynie urządzenia renomowanej włoskiej firmy Kunzle&Tasin oraz niemieckiej Festool, a swoim klientom polecamy produkty do ochrony i konserwacji drewna Vermeister.

Dla klientów indywidualnych i firm

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami i instytucjami – szkołami, hotelami, spółdzielniami mieszkaniowymi itd. Realizujemy bardzo duże zlecenia, jak i te poniżej 20 m2. Z chęcią podejmujemy się też wykonywania nietypowych zadań, takich jak: przekładanie parkietu czy miejscowe naprawy.

Zobacz cennik usług                                            Zobacz cennik parkietów

Zaufali nam między innymi:

  • Izba Skarbowa w Krakowie
  • Wodociągi Kraków
  • Straż Miejska w Podgórzu
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze referencje i certyfikaty:

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: