Parkiety, Cyklinowanie

Chcesz cyklinowanie parkietu?

A może chcesz położyć nowy?

Wybierz rodzinną firmę, która od ponad 3 dekad specjalizuje się w układaniu i cyklinowaniu parkietów w Krakowie i całej Małopolsce. Współpracując z nami, zagwarantujesz sobie dokładne i terminowe wykonanie usługi, a także konkurencyjne ceny. Wszelkie prace wykonujemy osobiście, nie korzystając z pomocy podwykonawców. Dzięki temu dajemy 100% gwarancję jakości naszych usług. Działamy kompleksowo – dostarczamy wszystkie materiały, kładziemy, cyklinujemy i malujemy.

Kleje

Revin S

revin

Klej 1-składnikowy, winylowy w dyspersji o niskiej zawartości wody do klejenia podłóg drewnianych, w tym elementów o grubości 14/17mm, na podłożach cementowych (lub innych chłonnych) o zawartości wilgoci resztkowej równej, bądź zbliżonej do 2%. Spoiny klejowe utworzone przez Revin S charakteryzują się wysoką przyczepnością, elastycznością i trwałością.

Czas otwarty
~15 min

Średnie zużycie
600-900 g/m2

Gotowość do szlifowania
do 21 dni

Opakowanie

25 kg

 

Załączniki

 

Repox

repox2

Klej 2-składnikowy, epoksy-poliuretanowy, charakteryzuje się niespotykaną przyczepnością i wytrzymałością spoin klejowych zachowując przy tym wysoką elastyczność. Może być stosowany do każdego rodzaju parkietu, a także do ogrzewania podłogowego.

Pot life
powyżej 2 godz.

Średnie zużycie
900-1400 g/m2

Gotowość do szlifowania
3 dni

Stosunek wagowy katalizatora A:B
9:1

Załączniki

F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ

ul. Stare Wiślisko 51c, 31-979 Kraków, tel. 12 284-35-08, email: